Jadual & Keputusan Badminton Terbuka Indonesia 2021 (Pemain Malaysia)

Foto: Page FB BAM

Jadual Dan Keputusan Kejohanan SimInvest Indonesia Open 2021 Yang Melibatkan Skuad Malaysia 23-28 November Di Bali, Indonesia.

Jadual Untuk Hari Ini: Selasa, 23/11/2021
Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (GER) Mark Lamsfuss/Marvin Seidel
Lee Yang/Wang Chi-Lin (TPE) VS (MAS) Goh V Shem/Low Juan Shen
Yuki Kaneko/Misaki Matsutomo (JPN) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Chan Peng Soon/Goh Liu Ying (MAS) VS (INA) Zachariah Josiahno Sumanti/Hediana Julimarbela
Tan Kian Meng/Lai Pei Jing (MAS) VS (MAS) Goh Soon Huat/Shevon Lai
Pearly Tan/M Thinaah (MAS) VS (ESP) Clara Azurmendi/Beatriz Corrales
Nur Izzuddin/Goh Sze Fei (MAS) VS (FRA) Christo Popov/Toma Junior Popov
Lee Zii Jia (MAS) VS (DEN) Rasmus Gemke
Ong Yew Sin/Teo Ee Yi (MAS) VS (MAS) Tan Wee Kiong/Tan Kian Meng

Keputusan: 
Lee Yang/Wang Chi-Lin (TPE) VS (MAS) Goh V Shem/Low Juan Shen
(21-14, 21-16) - Lee Yang/Wang Chi-Lin mng

Tan Kian Meng/Lai Pei Jing (MAS) VS (MAS) Goh Soon Huat/Shevon Lai
(22-20, 21-17) - Tan Kian Meng/Lai Pei Jing mng

Pearly Tan/M Thinaah (MAS) VS (ESP) Clara Azurmendi/Beatriz Corrales
(22-20, 21-19) - Pearly Tan/M Thinaah mng

Nur Izzuddin/Goh Sze Fei (MAS) VS (FRA) Christo Popov/Toma Junior Popov
(22-20, 21-10) - Nur Izzuddin/Goh Sze Fei mng

Lee Zii Jia (MAS) VS (DEN) Rasmus Gemke
(21-13, 23-25, 21-16) - Rasmus Gemke mng

Ong Yew Sin/Teo Ee Yi (MAS) VS (MAS) Tan Wee Kiong/Tan Kian Meng
(21-11,21-11) - Ong Yew Sin/Teo Ee Yi mng

Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (GER) Mark Lamsfuss/Marvin Seidel
(25-23, 21-12) - Aaron Chia/Soh wooi Yik mng

Yuki Kaneko/Misaki Matsutomo (JPN) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
(21-19, 18-21, 15-21) - Chen Tang Jie/Peck Yen Wei mng

Chan Peng Soon/Goh Liu Ying (MAS) VS (INA) Zachariah Josiahno Sumanti/Hediana Julimarbela
(21-12, 21-17) - Chan Peng Soon/Goh Liu Ying mng

--------------------------------------------------------------------------
Rabu, 23/11/2021
Melani Mamahit/Tryola Nadia (INA) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
Liew Daren (MAS) VS (INA) Jonatan Christie
Alexandra Boje/Mette Poulsen (DEN) VS (MAS) Lee Meng Yean/Tap Cheng Wen
Hoo Pang Ron/Cheah Yee See (MAS) VS (JPN) Yuta Watanabe/Arisa Higashino

Keputusan:
Alexandra Boje/Mette Poulsen (DEN) VS (MAS) Lee Meng Yean/Tap Cheng Wen
(12-21, 21-19, 24-26) - Lee Meng Yean/Tap Cheng Wen mng

Melani Mamahit/Tryola Nadia (INA) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
(21-15, 8-21, 10-21) - Vivian Hoo/Lim Chiew Sien mng

Liew Daren (MAS) VS (INA) Jonatan Christie
(14-21, 15-21) - Jonatan Christie mng

Hoo Pang Ron/Cheah Yee See (MAS) VS (JPN) Yuta Watanabe/Arisa Higashino
(18-21, 12-21) - Yuta Watanabe/Arisa Higashino mng

-----------------------------------------------------------------------
Khamis, 24/11/2021
Pearly Tan/M Thinaah (MAS) VS (INA) Febriana Dwipuji Kusuma/Amalia Cahaya Pratiwi
Lee Yang/Wang Chi-Lin (TPE) VS (MAS) Nur Izzuddin/Goh Sze Fei
Chan Peng Soon/Goh Liu Ying (MAS) VS (GER) Jones Ralfy Jansen/Linda Efler
Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai (THA) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Lee Meng Yean/Tap Cheng Wen (mas) VS (BUL) Gabriela Stoeva/Stefani Stoeva)
Adnan Maulana/Mychelle Crhystine Bandaso (INA) VS (MAS) Tan Kian Meng/Lai Pei Jing
Vivian Hoo/Lim Chiew Sien (MAS) VS (THA) Busanan Ongbamrungphan/Rawinda Prajongjai
Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (MAS) Ong Yew Sin/Teo Ee Yi

Keputusan:
Lee Meng Yean/Tap Cheng Wen (MAS) VS (BUL) Gabriela Stoeva/Stefani Stoeva)
(14-21, 15-21) - Gabriela Stoeva/Stefani Stoeva mng

Vivian Hoo/Lim Chiew Sien (MAS) VS (THA) Busanan Ongbamrungphan/Rawinda Prajongjai
(26-24, 12-21, 11-21) - Busanan Ongbamrungphan/Rawinda Prajongjai mng

Pearly Tan/M Thinaah (MAS) VS (INA) Febriana Dwipuji Kusuma/Amalia Cahaya Pratiwi
(21-14, 20-22, 17-21) - Febriana Dwipuji Kusuma/Amalia Cahaya Pratiwimng

Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (MAS) Ong Yew Sin/Teo Ee Yi
(14-21, 17-21) - Ong Yew Sin/Teo Ee Yi mng

Lee Yang/Wang Chi-Lin (TPE) VS (MAS) Nur Izzuddin/Goh Sze Fei
(15-21, 21-23) - Nur Izzuddin/Goh Sze Fei mng

Chan Peng Soon/Goh Liu Ying (MAS) VS (GER) Jones Ralfy Jansen/Linda Efler
(21-9, 21-13) - Chan Peng Soon/Goh Liu Ying mng

Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai (THA) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
(21-15, 21-14) - Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai mng

Adnan Maulana/Mychelle Crhystine Bandaso (INA) VS (MAS) Tan Kian Meng/Lai Pei Jing
(8-21, 16-21) - Tan Kian Meng/Lai Pei Jing mng

-----------------------------------------------------------------
Jumaat, 26/11/2021 - Suku Akhir Terbuka Indonesia 2021
Marcus Fernaldi Gideon/Kevin Sanjaya Sukamuljo (INA) VS (MAS) Ong Yew Sin/Teo Ee Yi
Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai (THA) VS (MAS) Tan Kian Meng/Lai Pei Jing
Nur Izzuddin/Goh Sze Fei (MAS) VS (IND) Satwiksairaj Rankireddy/Chirag Shetty
Ko Sung Hyun/Eom Hye Won (KOR) VS (MAS) Chan Peng Soon/Goh Liu Ying

Keputusan:
Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai (THA) VS (MAS) Tan Kian Meng/Lai Pei Jing
(21-10, 21-11) - Dechapol Puavaranukroh/Sapsiree Taetayyanachai mng

Marcus Fernaldi Gideon/Kevin Sanjaya Sukamuljo (INA) VS (MAS) Ong Yew Sin/Teo Ee Yi
(14-21, 21-14, 21-16) - Marcus Fernaldi Gideon/Kevin Sanjaya Sukamuljo mng

Ko Sung Hyun/Eom Hye Won (KOR) VS (MAS) Chan Peng Soon/Goh Liu Ying
(15-21, 21-16, 21-18) - Ko Sung Hyun/Eom Hye Won mng

Nur Izzuddin/Goh Sze Fei (MAS) VS (IND) Satwiksairaj Rankireddy/Chirag Shetty
(19-21, 19-21) - Satwiksairaj Rankireddy/Chirag Shetty mng

-tamat saingan pemain Malaysia

*akan diupdate dari masa ke semasa mengenai skuad malaysia hingga tamat saingan

0 Ulasan