Jadual & Keputusan Badminton Syed Modi 2022 (Pemain Malaysia)


Jadual Dan Keputusan Badminton Syed Modi India International 2022 Yang Melibatkan Skuad Malaysia 18-23 Januari 2022 Di Lucknow, India.

Pemain Malaysia  Seperti Berikut:

Perseorangan Lelaki
Ng Tze Yong
Cheam June Wei*
Soong Joo Ven*

Beregu Lelaki
Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn*
Wan Arif Wan Junaidi/Muhammad Haikal Nazri
Man Wei Chong/Tee Kai Wun

Beregu Wanita
Vivian Hoo/Lim Chiew Sien*
Go Pei Kee/Yap Ling
Valeree Siow/Low Yeen Yuan
Anna Cheong/Teoh Mei Xing

Beregu Campuran
Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Chang Peng Soon/Valeree Siow

*Pemain Bebas
--------------------------------------------------------

Jadual Hari Ini - Selasa, 18/1/2022
Cheam June Wei (MAS) VS (CAN) Xiaodong Sheng
Go Pei Kee/Yap Ling (MAS) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
Ishaan Bhatnagar/Sai Pratheek K (IND) VS (MAS) Wan Arif Wan Junaidi/Muhammad Haikal Nazri

Keputusan
Go Pei Kee/Yap Ling (MAS) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
(15-21, 12-21) - Vivian Hoo/Lim Chiew Sien mng

Ishaan Bhatnagar/Sai Pratheek K (IND) VS (MAS) Wan Arif Wan Junaidi/Muhammad Haikal Nazri
(21-18, 19-21, 21-17) - Ishaan Bhatnagar/Sai Pratheek K mng

Cheam June Wei (MAS) VS (CAN) Xiaodong Sheng
(19-21, 22-20, 21-17) - Cheam June Wei mng
---------------------------------------------------------------------

Rabu, 19/1/2022
Adulrach Namkul (THA) VS (MAS) Ng Tze Yong
Ravi./Chirag Arora (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
Siddharth Jakhar/Lashay Saroha (IND) VS (MAS) Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn
Chang Peng Soon/Valeree Siow (MAS) VS (IND) Santhosh Gajendran/Deethya Jagadish G
S.Sankar Muthusamy Subramanian (IND) VS (MAS) Soong Joo Ven
Pratik Ranade/Kanika Kanwal (IND) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Deethya Jagadish G/Sujith P Krishnapiya
Valeree Siow/Low Yeen Yuan (MAS) VS (IND) Poorvi Singh/Anisha Wase

Keputusan
Chang Peng Soon/Valeree Siow (MAS) VS (IND) Santhosh Gajendran/Deethya Jagadish G
(21-16, 21-13) - Chang Peng Soon/Valeree Siow mng

Ravi./Chirag Arora (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
(10-21, 6-21) - Man Wei Chong/Tee Kai Wun mng

S.Sankar Muthusamy Subramanian (IND) VS (MAS) Soong Joo Ven
(18-21, 15-21) - Soong Joo Ven mng

Pratik Ranade/Kanika Kanwal (IND) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
(14-21, 12-21) - Chen Tang Jie/Peck Yen Wei mng

Valeree Siow/Low Yeen Yuan (MAS) VS (IND) Poorvi Singh/Anisha Wase
(21-7, 21-8) - Valeree Siow/Low Yeen Yuan mng

Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Deethya Jagadish G/Sujith P Krishnapiya
(21-4, 21-5) - Anna Cheong/Teoh Mei Xing mng

Siddharth Jakhar/Lashay Saroha (IND) VS (MAS) Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn
(18-21, 17-21, 12-21) - Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn mng

Adulrach Namkul (THA) VS (MAS) Ng Tze Yong: Walkover
----------------------------------------------------------------------------------

Khamis, 20/1/2022
Balkeshari Yadav/Swetaparna Panda (IND) VS (MAS) Chang Peng Soon/Valeree Siow
Sri Sai Sravya Lakkamraju/Swetaparna Panda (IND) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
Himanshu Mittal/Shubham Sharma (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
Dhruv Rawat/Shikha Gautam (IND) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Soong Joo Ven (MAS) VS (IND) Mithun Manjunath
Srivedya Gurazada (IND)/Ishika Jaiswal (USA) VS (MAS) Valeree Siow/Low Yeen Yuan
Cheam June Wei (MAS) VS (IND) Kaushal Dharmamer
Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Kanika Kanwal/Anujra Prabhudesai
Krishna Prasad Garaga/Vishnuvardhan Goud Panjala (IND) VS (MAS) Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn

Keputusan:
Sri Sai Sravya Lakkamraju/Swetaparna Panda (IND) VS (MAS) Vivian Hoo/Lim Chiew Sien
(13-21,11-21) - Vivian Hoo/Lim Chiew Sie mng

Himanshu Mittal/Shubham Sharma (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
(7-21, 9-21) - Man Wei Chong/Tee Kai Wun mng

Dhruv Rawat/Shikha Gautam (IND) VS (MAS) (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
(14-21, 11-21) - Chen Tang Jie/Peck Yen Wei mng

Soong Joo Ven (MAS) VS (IND) Mithun Manjunath
(21-16, 16-21, 21-23) - Mithun Manjuna mng

Cheam June Wei (MAS) VS (IND) Kaushal Dharmamer
(21-16, 21-13) - Cheam June Wei mng

Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Kanika Kanwal/Anujra Prabhudesai
(21-13, 21-18) - Anna Cheong/Teoh Mei Xing mng

Krishna Prasad Garaga/Vishnuvardhan Goud Panjala (IND) VS (MAS) Lim Khim Wah/Nur Mohd Azriyn
(15-21, 21-17, 21-8) - Krishna Prasad Garaga/Vishnuvardhan Goud Panjala mng

Srivedya Gurazada (IND)/Ishika Jaiswal (USA) VS (MAS) Valeree Siow/Low Yeen Yuan
(21-15-21-17) - Valeree Siow/Low Yeen Yuan mng

Balkeshari Yadav/Swetaparna Panda (IND) VS (MAS) Chang Peng Soon/Valeree Siow: Walkover
---------------------------------------------------------------------------------------

Jumaat, 21/1/2022
Ramnya Venkatesh Chickmenhalli (IND) VS (MAS) Anna Cheong/Teoh Mei Xing 
T.Hema Nagendra Babu/Srivedya Gurazada (IND) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei
Man Wei Chong/Tee Kai Wun (MAS) VS (RUS) Vladimir Ivanov/Ivan Sozonov
Vivian Hoo/Lim Chiew Sien (MAS) VS (MAS) Valeree Siow/Low Yeen Yuan
Lucas Claerbout (FRA) VS (MAS) Cheam June Wei 

Keputusan
Man Wei Chong/Tee Kai Wun (MAS) VS (RUS) Vladimir Ivanov/Ivan Sozonov
(21-13, 21-12) - Man Wei Chong/Tee Kai Wun mng

T.Hema Nagendra Babu/Srivedya Gurazada (IND) VS (MAS) Chen Tang Jie/Peck Yen Wei: Walkover

Ramnya Venkatesh Chickmenhalli (IND) VS (MAS) Anna Cheong/Teoh Mei Xing: Walkover

Lucas Claerbout (FRA) VS (MAS) Cheam June Wei 
(21-11, 21-19) - Lucas Claerbout mng

Vivian Hoo/Lim Chiew Sien (MAS) VS (MAS) Valeree Siow/Low Yeen Yuan
(21-17, 15-21, 19-21) - Valeree Siow/Low Yeen Yuan mng
--------------------------------------------------------------------------------

Sabtu, 22/1/2022
Valeree Siow/Low Yeen Yuan (MAS) VS (IND) Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela
M.R. Arjun/Dhruv Kapila (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
Haritha Manazhiyil Harinarayanan/Ashna Roy (IND) VS (MAS) Anna Cheong/Teoh Mei Xing

Keputusan:
Haritha Manazhiyil Harinarayanan/Ashna Roy (IND) VS (MAS) Anna Cheong/Teoh Mei Xing
(18-21, 7-21) - Anna Cheong/Teoh Mei Xing

Valeree Siow/Low Yeen Yuan (MAS) VS (IND) Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela
(21-17, 8-21, 16-21) - Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela mng

M.R. Arjun/Dhruv Kapila (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
(10-21, 9-21) - Man Wei Chong/Tee Kai Wun mng

Ahad, 22/1/2022 - Akhir
Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela
Krishna Prasad Garaga/Vishnuvardhan Goud Panjala (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun

Keputusan: 
Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (IND) Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela
(21-12, 21-13) - Anna Cheong/Teoh Mei Xing Juara

Krishna Prasad Garaga/Vishnuvardhan Goud Panjala (IND) VS (MAS) Man Wei Chong/Tee Kai Wun
(18-21, 15-21) - Man Wei Chong/Tee Kai Wun Juara

*akan diupdate dari masa ke semasa mengenai skuad malaysia hingga tamat saingan

0 Ulasan