Jadual Live Badminton Malaysia Masters 2022 Siaran Astro

live bermula dari no 8

Jadual Siaran Langsung/Live Badminton Malaysia Masters 2022 Di Astro Arena 2 (CH802) Dan astro Supersport 4 (CH814) Bermula 5-10 Julai.

Jadual Live Badminton Perodua Malaysia Masters 2022 Seperti Berikut:

Selasa, 5/7/2022: CH802 - Pusingan 32 (Court 1) - bermula antara jam 4ptg ke 5ptg
Febby Valencia Dwijayanti Gani/Ribka Sugiarto (INA) VS (MAS) Low Yeen Yuan/Valeree Siow
Yee Jun Chang/Roy King Yap (MAS) VS (IRL) Joshua Magee/Paul Reynolds
Benyapa Aimsaard/Nuntakrn Aimsaard (THA) VS (MAS) Anna Cheong/Teoh Mei Xing
Fajar Alfian/Muhammad Rian Ardianto (INA) VS (MAS) Nur Izzuddin/Goh Sze Fei
Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (JPN) Akira Koga/Taichi Saito
Treesa Jolly/Gayatri Gopichand Pullela (IND) VS (MAS) Pearly Tan/M Thinaah


---------------------------------------------------
Rabu, 6/7/2022: CH802 - Pusingan 32 (Court 1) - bermula jam 12.30pm
Court 1
Li Shi Feng (CHN) VS (MAS) Soong Joo Ven
Kim Won Ho/Jeang Na Eun (KOR) VS (MAS) Hoo Pang Ron/Toh Ee Wei
Ng Tze Yong (MAS) VS (CAN) Brian Yang
Goh Soon Huat/Shevon Lai (MAS) VS (MAS) Choong Hon Jian/Peck Yen Wei
Liew Daren (MAS) VS (HKG) Ng Ka Long Angus
Mark Lamsfuss/Isabel Lohau (GER) VS (MAS) Chen Tang Jie/Valeeree Siow
Goh Jin Wei (MAS) VS (USA) Beiwen Zhang
Hafiz Faizal/Serena Kani (INA) VS (MAS) Soong Joo Ven/Goh Liu Ying
Boon Xin Yuan/Wong Tien Ci (MAS) VS (MAS) Junaidi Arif/Muhammad Haikal
Kantaphon Wangcharoen (THA) VS (MAS) Leong Jun Hao

---------------------------------------------------
Khamis, 7/7/2022: CH802 - Pusingan 16 (Court 1) - bermula jam 10pg
Court 1
Chen Tang Jie/Valeeree Siow (MAS) VS (THA) Supak Jomkoh/Supissara Paewsampran
Hoo Pang Ron/Toh Ee Wei (MAS) VS (CHN) Wang Yi Lyu/Huang Dong Ping
Goh Jin Wei (MAS) VS (TPE) Tai Tzu Ying
Chan Peng Soon/Cheah Yee See (MAS) VS (CHN) Zheng Si Wei/Huang Ya Qiong
Anna Cheong/Teoh Mei Xing (MAS) VS (JPN) Mayu Matsumoto/Wakana Nagahara
Hafiz Faizal/Serena Kani (INA) VS (MAS) Goh Soon Huat/Shevon Lai
Aaron Chia/Soh wooi Yik (MAS) VS (KOR) Kim Gi Jung/Kim Sa Rang
Yuki Fukushima/Sayaka Hirota (JPN) VS (MAS) Pearly Tan/M Thinaah
Ng Tze Yong (MAS) VS (TPE) Chou Tien Chen
Goh V Shem/Low Juan Shen (MAS) VS (JPN) Takuro Hoki/Yugo Kobayashi

---------------------------------------------------
Jumaat, 8/7/2022: CH814 - Suku Akhir (Court 1) - bermula jam 4ptg
An Se Young (KOR) VS (THA) Ratchanok Intanon
Pusarla V. Sindhu (IND) VS (TPE) Tai Tzu Ying
Liang Wei Keng/Wang Chang (CHN) VS (JPN) Takuro Hoki/Yugo Kobayashi
Ng Ka long Angus (HKG) VS (TPE) Chou Tien Chen
Prannoy H.S (IND) VS (JPN) Kanta Tsuneyama
Pearly Tan/M Thinaah (MAS) VS (INA) Apriyani Rahayu/Siti Fadia Silva Ramadhanti
Goh Soon Huat/Shevon Lai (MAS) VS (CHN) Zheng Si Wei/Huang Ya Qiong
Chang Ko-Chi/Po Li-Wei (TPE) VS (MAS) Aaron Chia/Soh wooi Yik

---------------------------------------------------
Jumaat, 9/7/2022: CH814 - Separuh Akhir (Court 1) - bermula jam 4ptg
Gregoria Mariska Tunjung (INA) VS (KOR) An Se Yong
Lu Guang Zu (CHN) VS (INA) Chico Aura Dwi Wardoyo
Chen Yu Fei (CHN) VS (TPE) Tai Tzu Ying
Ng Ka Ling Angus (HKG) VS (IND) Prannoy H. S.
Mohammad Ahsan/Hendra Setiawan (INA) VS (CHN) Liang Wei Keng/Wang Chang
Chen Qing Chen/Jia Yi Fan (CHN)VS (MAS) Pearly Tan/M Thinaah
Fajar Alfian/Muhammad Rian Ardianto (INA) VS (MAS) Aaron Chia/Soh wooi Yik 
Yang Po-Hsuan/Hu Ling Fang (TPE) VS (CHN) Zheng Si Wei/Huang Ya Qiong

---------------------------------------------------
Ahad, 10/7/2022: CH814 - Akhir (Court 1) - bermula jam 1ptg
An Se Young (KOR) VS (CHN) Chen Yu Fei
Chico Aura Dwi Wardoyo (INA) VS (HKG) Ng Ka Ling Angus
Chen Qing Chen/Jia Yi Fan (CHN) VS (JPN) Nami Matsuyama/Chiharu Shida
Rinov Rivaldy/Pitha Haningtyas Mentari (INA) VS (CHN) Zheng Si Wei/Huang Ya Qiong
Fajar Alfian/Muhammad Rian Ardianto (INA) VS (INA) Mohammad Ahsan/Hendra Setiawan

*jadual & keputusan penuh: Disini

*akan diupdate dari masa ke semasa

0 Ulasan